| ← Older revision | Revision as of 21:16, 8 February 2013 | ||
| Line 606: | Line 606: | ||
| 15 || lcn || Südhessen-Route 15 || {{BrowseRelation|21705}} | | 15 || lcn || Südhessen-Route 15 || {{BrowseRelation|21705}} | ||
|- | |- | ||
| - | | EW || rcn || Emscher-Weg || <del>{{BrowseRelation|21753}}</del> | + | | EW || rcn || Emscher-Weg || <del>{{BrowseRelation|21753}}</del><br />{{BrowseRelation2073132|}} |
|- | |- | ||
| BT 15, BT15 || lcn || Radrundweg Bayreuth BT15 || {{BrowseRelation|21754}} | | BT 15, BT15 || lcn || Radrundweg Bayreuth BT15 || {{BrowseRelation|21754}} | ||
No comments:
Post a Comment