90-94:
| ← Older revision | Revision as of 20:37, 4 February 2013 | ||
| Line 668: | Line 668: | ||
| {{PL-DK|93}} | | {{PL-DK|93}} | ||
| {{Relation|111941}} | | {{Relation|111941}} | ||
| - | | {{progress|99}} | + | | {{progress|100}} |
| granica państwa - Świnoujście (DK 3) | | granica państwa - Świnoujście (DK 3) | ||
| - | | do sprawdzenia część z przeprawą promową | + | |
|- | |- | ||
| {{PL-DK|94}} | | {{PL-DK|94}} | ||
No comments:
Post a Comment